FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14556273
nr 1455 6273
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännstämplad Swedese, wear, damages.
ARMCHAIR, Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännstämplad Swedese
Condition: slitage, skador
Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.
3000
SEK 3800
Monday Mars 21 2022
at 19:44:34
2.200 kr
3.400 kr
3.000 kr
3.200 kr (Robot)
3.600 kr